| Konkurs fotograficzny 10-23 lat

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym adresowanym do młodych osób uczących się lub mieszkających na terenie Bydgoszczy.

Motyw przewodni to „Sporty i sztuki walki w obiektywie”.  Organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury nr 6 w Bydgoszczy i Bydgoskie Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo.

Chcielibyśmy, abyście swoim „wnikliwym okiem” spróbowali uchwycić to, co towarzyszy ćwiczeniom sztuk i sportów walki. Uchwycić wysiłek fizyczny, emocje, osoby i grupy.
Aby ułatwić zadanie prosimy o skoncentrowanie się tylko na grupie japońskich sportów i sztuk walki. Sporo klubów i sekcji z tej grupy działa w naszym mieście. Mamy Aikido, Karate, Judo, Ju-Jitsu, itd. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce i pojawi się lista :-)
Zadzwońcie do prowadzących, opowiedzcie o idei i umówcie się na zrobienie kilku zdjęć podczas treningu. To będzie wyraz szacunku dla trudu ćwiczących i okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi.

Na następnej stronie zamieściliśmy regulamin konkursu. Przeczytajcie go uważnie, aby Wasz wysiłek nie poszedł na marne z powodu jakiejś błahostki.
Stworzyliśmy dwie kategorie wiekowe: 10-15 lat i 16-23 lata. W każdej z grup przewidujemy przyznanie miejsc 3-1 oraz po jednym wyróżnieniu w grupie.

Życzymy dobrych ujęć i szczęśliwej ręki.

Gambatte

 

Regulamin: http://mpjim2013.kendo.bydgoszcz.pl/?page_id=57

 

Wyniki konkursu „Sporty i sztuki walki w obiektywie”

Nagrodzeni:

I i II miejsca nie przyznano

Jakub Socha – III miejsce, MDK 6

Marcelina Rogalska – wyróżnienie, ZSD

Michał Rogala – wyróżnienie, MDK 6

 

Osoby zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej:

Gosia Gutman

Daria Grzybowska