| Partnerzy i Sponsorzy

 

Kamal-logo-pion

Kamal Sp. z o.o. – Producent kostki brukowej z Bydgoszczy.
Przedsiębiorstwo Kamal jest jedną z największych i najprężniej działających firm produkujących wyroby betonowe w Polsce. Pierwszy zakład produkcyjny uruchomionno w 1989 roku w Pakości koło Inowrocławia. W następnych latach umocniono i rozwinięto firmę oddając do użytku kolejne zakłady produkcyjne. Na dzień dzisiejszy oddziały w Pakości, Krojantach, Rypinie oraz Barczewie koło Olsztyna zapewniają kompleksowe wykonanie każdego, niezależnie od wielkości zamówienia.
Strona: http://www.kamal.pl
e-mail: sekretariat@kamal.pl

 

logo_Certus

PH CERTUS istnieje na rynku od roku 2001. Zajmuje się dostarczaniem sprzętu komputerowego, oprogramowania o najlepszych parametrach technicznych. Wypracował własne standardy doboru, montażu i kontroli podzespołów stanowiących części składowe komputerów, notebooków, serwerów. Posiada stały serwis, który zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem, i wykonywaniem sieci LAN. PH CERTUS oferuje profesjonalną naprawę sprzętu komputerowego i drukarek.
Strona: http://www.certus.bydgoszcz.pl
e-mail: certus@certus.bydgoszcz.pl

 

BankSerwis

Bank Serwis jest prężnie działającą firma rodzinna świadczącą usługi wdrożeniowe i serwisowe, z zakresu szeroko rozumianej technologii informacyjnej (IT). Działa od 1989 roku. Jest dostawcą systemu Microsoft Dynamics NAV, najbardziej popularnego systemu wspomagającego zarządzanie, z którego na całym świecie korzysta ponad 40 tysięcy firm z różnych sektorów gospodarczych. Prowadzi również działalność w zakresie usług outsourcingowych.
Strona: http://www.bank-serwis.pl
e-mail: poczta@bank-serwis.pl

 

logo_DiamondBooks

Diamond Books to wydawnictwo istniejące od 1996 roku. Od samego początku wydawnictwo posiada ściśle określony profil wydawniczy, skupiający się na japońskich sztukach walki i całej sferze związanej z nimi kultury militarnej. Publikuje najcenniejsze merytorycznie tytuły, zawsze doskonałe pod względem edytorskim. W tym celu współpracuje z największymi japońskimi i amerykańskimi wydawnictwami zajmującymi się podobną tematyką.
Strona: http://diamondbooks.pl
e-mail: diamondbooks@diamondbooks.pl